fosfatydylocholina ampułki

Mezoterapia pozwala na dostarczenie w głąb skóry składników odżywczych, które pobudzają proces samoregeneracji - to dlatego jest to zabieg tak popularny w medycynie estetycznej, pozwala bowiem na głębokie nawilżenie skóry, a także zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. W ofercie naszej hurtowni znajduje się fosfatydylocholina - ampułki 5 ml umożliwiają przeprowadzenie kilku zabiegów. Produkty kierowane są jedynie do profesjonalistów specjalizujących się w lipolizie iniekcyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Brak produktów w kategorii.

Dane kontaktowe

FHU "IKA" Iwona Pilor
ul. Krakowska 58
43-190 Mikołów
tel. 510-14-34-54
e-mail: ipilor@poczta.onet.pl

Płatności / wysyłka

W naszym sklepie przesyłkę gratis otrzymasz przy zakupie za minimum 250 zł brutto. Towar wysyłamy w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia i zapłaty za towar zamówiony. Dokładamy wszelkich starań aby towar dotarł do Ciebie nieuszkodzony. Wszystkie szczegóły dotyczące przesyłki znajdziesz w zakładce: KOSZT DOSTAWY.

Informacje

Nasza hurtownia oferuje profesjonalne produkty dla gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, stylistek paznokci i rzęs oraz produkty dla klientów detalicznych. Pracujemy do poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Pozostajemy dla Was w kontakcie pod adresem email: ipilor@poczta.onet.pl oraz pod numerem telefonu 510-14-34-54.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016
ipilor@poczta.onet.pl / +48 510-14-34-54