DR. SANTE ODŻYWKA REGENERUJĄCA DETOX 200ML

  • 6.40zł

Dostępność:

W magazynie

  • Kod produktu: Dr. Sante Odżywka regenerująca DETOX 200ml

Toksyny środowiskowe mają bardzo negatywny wpływ na włosy. Kurz, spaliny, dym osadzają się na włosach i skórze głowy, narażając rdzeń włosa oraz mieszek włosowy. Włosy stają się kruche i matowe, pojawia się łupież, zaczynają obficie wypadać. Środowisko dużych miast ma szczególnie negatywny wpływ na włosy – stają się one kilkakrotnie bardziej podatne na środowisko zewnętrzne.

Seria Bamboo Charcoal Detox Hair została opracowana z myślą o detoksie skóry głowy i włosów. Głębokie oczyszczenie z toksyn oraz szkodliwych mikro-substancji zapewniają składniki aktywne:

• bambusowy węgiel drzewny działa jak gąbka, absorbuje toksyny 

i zanieczyszczenia – dosłownie wyciąga szkodliwe substancje z włosów i skóry głowy

• olejek cytrynowy odświeża i wzmacnia włosy

• olej z nasion Inca Inchi zawiera kwasy tłuszczowe (Omega 3, Omega 6, Omega 9), które zapobiegają kruchości i rozdwajaniu się końcówek

• kompleks aminokwasów roślinnych (pszenica, soja) wzmacnia włosy, zwiększając ich ochronę podczas zabiegów stylizacyjnych. Efekt antystatyczny eliminuje puszenie i elektryzowanie się włosów.

Odżywka nawilża i wygładza włosy na całej długości, zwiększa ich naturalny połysk i znacząco poprawia wygląd. Zapobiega plątaniu, ułatwia układanie włosów. Włosy stają się posłuszne, jedwabiste, miękkie w dotyku. 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię