WONDER LASHES BROW HENNA PUDROWA BLACK 3X1G

  • 59.00zł

Dostępność:

W magazynie

  • Producent: WONDER LASHES
  • Kod produktu: Wonder Lashes Brow Henna Pudrowa Black 3x1g

CZYM JEST WONDER LASHES BROW HENNA:

WL Brow Henna to linia produktów przeznaczona do zabiegu koloryzacji brwi z efektem tatuażu na skórze. Sześć odcieni dzięki, którym możemy dobrać odpowiednią tonację dla każdego typu karnacji. Jedna saszetka zawiera skoncentrowany produkt, który pozwoli na wykonanie około 30 aplikacji. W opakowaniu znajdują się 3 saszetki produktu.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ ZABIEG:

W zależności od rodzaju cery efekt utrzymuje się do dwóch tygodni na skórze oraz do czterech tygodni na włosach.

JAK WYKONUJEMY ZABIEG:

Zabieg obejmuje profesjonalną stylizację brwi opartą na dokładnych pomiarach twarzy wykonanych przy pomocy nitki mapującej oraz suwmiarki. Do zabezpieczenia skóry wokół brwi oraz wytyczenia miejsca aplikacji henny używamy przeznaczonej do tego WL Brow Pasty. Niewielką ilość pudru (odpowiadającą 1 do 2 ziarenek ryżu) należy zmieszać z wodą (destylowaną) w stosunku 1:2, w miarce dołączonej do zestawu. Przed nałożeniem henny oczyścić skórę przy pomocy Szamponu do brwi oraz Primera. Po rozrobieniu mieszankę odstawić na 2 minuty, następnie nałożyć pierwszą warstwę produktu, poczekać do wyschnięcia, powtórzyć czynność (maksymalnie nakładamy trzy warstwy). Po upływie kilku minut (max.15 minut) hennę usunąć za pomocą wacika nasączonego wodą. Po zakończonej koloryzacji nałożyć olejek do brwi. Dla wydłużenia efektu zabiegu olejek należy nakładać przed każdym myciem twarzy. Olejek wzbogacony jest w składniki, które mają działanie regenerujące i odbudowujące. Po zabiegu brwi stają się bardziej odżywione oraz nasycone kolorem. Ich struktura zostaje wzmocniona, a włos nawilżony i wygładzony.

SPECYFIKACJA:

Dostępne kolory: Black, Dark Brown, Medium Brown, Light Brown, Golden Brown, Blonde

Konsystencja: proszek

Okres ważności: 6 miesięcy od otwarcia

Skład pudełeczka: 3 saszetki po 1g, szpatułka, plastikowy kieliszek, pojemnik na przechowywanie henny

KOLOR: Black

ŚRODKI : 48h przed użyciem produktu należy wykonać test uczuleniowy. Produkt do zastosowania wyłącznie zewnętrznego. Produkt przeznaczony tylko do użytku profesjonalnego. Zawiera Parafenylenodiaminę oraz Hydrogen Peroxide. Unikać kontaktu z oczami, nosem, ustami oraz uszami (w przypadku kontaktu natychmiast spłukać wodą).

PRÓBA UCZELENIOWA: usunąć biżuterię z twarzy. Wymieszać szczyptę henny z wodą ( w niemetalowej miseczce). Nanieść mieszaninę za pomocą patyczka/aplikatora kosmetycznego za uchem. Pozostawić produkt do wyschnięcia. Ponownie zastosować dwa lub trzy razy, pozwalając na wyschnięcie przed kolejnymi aplikacjami. Nie myć i nie dotykać przez 48h. Jeśli nie pojawiła się wysypka lub zaczerwienienie alergia/uczulenie na produkt nie wystąpiło.

UWAGA: Barwniki do włosów mogą powodować ciężkie reakcje alergiczne. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe farbowanie henną może zwiększyć ryzyko alergii. Nie należy farbować włosów gdy skóra jest wrażliwa, podrażniona lub uszkodzona. Nie należy farbować rzęs. Przechowywać poza zasięgiem dzieci w chłodnym miejscu.

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię