FARTUCH BARBERSKI BB-77

  • 27.29zł

Dostępność:

W magazynie

  • Kod produktu: FARTUCH BARBERSKI BB-77

Marka ACTIVESHOP od wielu lat oferuje szeroką gamę produktów, które sprawdzają się w profesjonalnym użytku w wielu branżach. W dostępnym asortymencie można znaleźć artykuły z różnych kategorii, od drobnych, niezbędnych akcesoriów, po specjalistyczne wyposażenie.

Niezbędny element stroju barbera

Fartuch barberski to podstawowy element ubioru barbera, który efektywnie chroni przed zabrudzeniem ubrań podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Model BB-77 wykonany jest ze śliskiego materiału, którego powierzchnia zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń, dzięki czemu fartuch jest łatwy do utrzymania w czystości.

FARTUCH BARBERSKI BB-77
FARTUCH BARBERSKI BB-77 EAN (GTIN) 5906717452406

Komfort pracy

Fartuch dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze. Górny pasek fartucha został wyposażony w klamrę, która umożliwia sprawną regulację i łatwe dopasowanie do różnych sylwetek czy wzrostu. Miękki, elastyczny materiał pasków zapewnia komfort oraz swobodę, nie krępując ruchów. Praktyczna kieszeń ze wzmocnionego materiału umieszczona na górze fartucha umożliwia bezpieczne przechowywanie narzędzi oraz niezbędnych akcesoriów w trakcie pracy.

Ciekawy design podkreślający charakter

Umieszczony na dole fartucha unikalny nadruk nadaje mu oryginalnego wyglądu. Doskonale chroniący ubrania fartuch barberski zapewnia komfort w czasie pracy. Trwały, odporny na codzienną eksploatację produkt wykonany z odpowiednio dobranych materiałów zadba o profesjonalny wizerunek oraz wygodę podczas pracy.

FARTUCH BARBERSKI BB-77 Kod producenta AC146835
FARTUCH BARBERSKI BB-77 Marka Activeshop

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię