• PONIKS WAŁKI DO WŁOSÓW NA RZEPY 56MM 6SZT CW161

Symbol: 17679897782
Kolor niebieski
17.69
szt. Do przechowalni
Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 35 punktów lojalnościowych.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 11.99
Kurier INPOST 14.99
Kurier (Pobranie) 19.99

Zamówienie telefoniczne: 510 143 454

Zostaw telefon

WAŁKI DO WŁOSÓW NA RZEPY 56MM 6 SZTUK PONIKS

Poniks Wałki rzepowe do włosów 56mm 6szt.

Zestaw 6 Wałków Rzepowych Samoutrzymujących o średnicy 56mm to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących osiągnąć wyjątkowo luźne fale i delikatne loki. Te duże wałki są idealne dla długich włosów, pozwalając na stworzenie eleganckiej, naturalnej fryzury bez użycia ciepła.

  • Producent: Poniks
image
image

Popularne wałki do włosów, idealne do używania w ciągu dnia. Dzięki swojej budowie zapewniają doskonały, długotrwały skręt włosa. Szczególnie polecane do włosów prostych i trudnych do ułożenia. Wałki na rzepy, dzięki swojej budowie zapewniają doskonały, długotrwały skręt włosa. Są wyjątkowo łatwe do nakładania. Wałki do włosów do użytku zarówno w ciągu dnia, jak i na noc.

✔️Właściwości:

  • Długość 6cm
  • Średnica 56mm
  • Liczba sztuk: 6
  • Cechy: na rzep

✔️Główne Cechy wałków rzepowych Ponik's:

  • Prosta Aplikacja: Dzięki samoprzylepnym rzepom, wałki łatwo się mocują i utrzymują na włosach, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych akcesoriów.
  • Bezpieczeństwo dla Włosów: Stylizacja bez użycia ciepła zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, czyniąc te wałki idealnymi dla każdego typu włosów.
  • Trwałe i Wysokiej Jakości: Wykonane z trwałych materiałów, te wałki są przeznaczone do wielokrotnego użytkowania.
  • Doskonałe dla Długich Włosów: Szczególnie polecane do tworzenia luźnych fal i delikatnych loków na długich włosach.
image
image

Dane producenta

P.P.H. PONIK’S WIĘCEK PIOTR
ul. Składowa 4
63-500 Ostrzeszów
Poland

+48 577 223 003
sklep@poniks.com.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia